👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال آماده رشته طراحی لباس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال آماده رشته طراحی لباس

پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس با موضوع مطالعۀ نشانه شناسی طراحی لباس از شاهنامه می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

53/244 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پروپوزال آماده رشته طراحی لباس با موضوع مطالعه نشانه شناسی طراحی لباس از شاهنامه می باشد. روش جمع آوری اطلاعات به صورت تاریخی –اسنادی  ، به روش کتاخانه ای حقیقی و مجازی می باشد. همچنین از روشهای میدانی و ترکیبی نیز بهره برده شده است . ابزارهای  تحقیق نیز عبارتند از : فیش برداری کتابخانه ای ، سایت های اینترنتی ، عکاسی و اسکن . چارچوب نظری این تحقیق نظریه و رویکرد فردینان دو سوسور و جامعۀ آماری آن شاهنامۀ حکیم ابوالقاسم فردوسی است .

تعداد نمونه ها رنگ و پوشاک در اشعار شاهنامه و خصوصاً رنگ پوشاک آن می باشد. شیوۀ تجزیه وتحلیل داده ها به صورت توصیفی – تحلیلی  بوده و جداول برررسی بر پایه چارچوب نظری  تهیه شده است . قلمرو تحقیق داستان هفت خوان رستم از شاهنامه است که بر اساس مفاهیم اصلی نشانه شناسی چون دال و مدلول و دیدگاه در زمانی و همزمانی وروابط همنشینی وجانشینی وارزش نشانه  و سیستم مورد بررسی قرار گرفته است. سپس سعی شده است در بخش عملی به شیوه ای خلاقانه ایده یابی کرده و در طراحی مد و لباس (صرفاً مانتو) به کار گرفته شود. 

فهرست مطالب

مقدمه    1    

                                    

فصل اول :کلیات تحقیق   3

1-1) بیان مسئله    4        

1-2) اهداف تحقیق    4

1 -3) اهمیت وضرورت تحقیق    5   

1-4) سوالات تحقیق     6            

1-5) فرضیه ها     6          

1-6) روش تحقیق    7         

1-7) پیشینۀ تحقیق    8   

منابع:    

👇محصولات تصادفی👇

پروژه کارآفرینی احداث کارخانه تولید خودرو پرسشنامه بررسی تاثیر جاذبه های عاطفی و منطقی در تبلیغات بر نگرش نسبت به تبلیغات برند و قصد خرید معیارهای انتخاب و ارزیابی مدیران از دیدگاه قرآن و نهج البلاغه پایان نامه کارشناسی روانشناسی و علوم تربیتی با عنوان رابطه هوش و خلاقیت و بررسی آنها در بین دانش آموزان پایان نامه رشته مدیریت با عنوان مدیریت آموزشی آموزشگاه های آزاد