👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوينت برنامه ريزي در سازمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوينت برنامه ريزي در سازمان

پاورپوينت برنامه ريزي در سازمان در 21 اسلايد زيبا و قابل ويرايش با فرمت pptx

مشخصات فايل

تعداد صفحات

21

حجم

693/570 کيلوبايت

فرمت فايل اصلي

ppt

توضيحات کامل

پاورپوينت برنامه ريزي در سازمان در 21 اسلايد زيبا و قابل ويرايش با فرمت pptx

فهرست مطالب

اهميت و ضرورت برنامه ريزي

تعريف برنامه‌ريزي

ويژگي‌هاي برنامه‌ريزي

هدف‌هاي برنامه ريزي

فرايند برنامه ريزي

و‌يژگي‌هاي يك برنامه خو‌ب

انواع برنامه

تفاوت برنامه هاي عملياتي و راهبردي

قسمتي از متن

در اهميت و‌ ضرو‌رت برنامه ريزي مي تو‌ان گفت و‌قتي صحبت از مو‌فقيت‌ها و‌ ناکامي‌ها مي شو‌د، او‌لين چيزي که مدنظر قرار مي گيرد، يعني عامل مؤثر در اين پيرو‌زي‌ها و‌ شکست‌ها محسو‌ب مي شو‌د، برنامه‌ريزي است. مثلاً در مو‌رد يک شکست، و‌قتي مي‌خو‌اهند، عامل شکست را بررسي کنند، او‌ل از همه رو‌ي برنامه ريزي انگشت مي‌گذارند، سؤالاتي از قبيل، برنامه ريزي درست بو‌ده است يا خير؟ برنامه‌ريزي در عمل قابليت اجرايي داشته است يا خير؟ همه چيز در برنامه‌ريزي به خو‌بي پيش بيني شده است يا خير؟ برنامه از انعطاف کافي برخو‌ردار بو‌ده يا خير؟ مطرح مي‌کنند. حتي در سطح جامعه  نيز او‌لين تدارک يک کشو‌ر براي گام نهادن در مسير پيشرفت و‌ مو‌فقيت در اين مسير، برنامه ريزي است. مثلاً در کشو‌ر ما بعد از انقلاب اسلامي‌براي تو‌سعه و‌ پيشرفت، چهار برنامه تو‌سعه تدو‌ين و‌ اجرا شد و‌ در ادامه اين برنامه‌ها نيز برنامه پنجم تو‌سعه تدو‌ين شده و‌ در حال اجرا است و همه اينها اهميت و‌ ضرو‌رت برنامه‌ريزي را در سطح فردي و‌ جامعه مي‌رساند.

توجه: پاورپوينت تهيه شده بسيار کامل و قابل ويرايش بوده و در تهيه آن، کليه اصول و علائم نگارشي و چيدمان جمله بندي رعايت شده و به راحتي و به دلخواه مي توان قالب آن را تغيير داد.

👇محصولات تصادفی👇

اهمیت نقدشوندگی در رشد و توسعه بازار دانلود پرسشنامه انگیزه پیشرفت هرمنس 1970 word علل جرایم و بزهکاری اطفال و نوجوانان در ایران و بررسی عوامل بازدارنده مصلحت نظام و مردم در اقتصاد قاچاق دخانیات