👈 فروشگاه فایل 👉

ادبیات نظری و پیشینه تجربی اعتماد به نفس

ارتباط با ما

... دانلود ...

ادبیات نظری و پیشینه تجربی اعتماد به نفس

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد به نفس که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

49

حجم

95/800 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی اعتماد به نفس که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

به طور کلی اعتماد به نفس را نمایش احساس ارج و قرب شخصی تعریف نموده اند و هدف نهایی آن نیز دریافت تفکر شایستگی است، در حقیقت اعتماد به نفس با روایاهای فرد سنخیتی ندارد بلکه، با اهداف واقعی او در ارتباط است. به نظر می رسد بهترین نوع اعتماد به نفس چیزی است که فرد تصور می کند با تلاش های خود و تطبیق آن با توانایی هایش می تواند به آن دست یابد (اسلامی نسب، 1386).افرادي كه احساس خوبي در مورد خود دارند به آساني تعارض ها را پشت سر گذاشته، در مقابل فشارهاي منفي ايستادگي مي كنند و به خوبي مي توانند از زندگي لذت ببرند. عزت نفس از عوامل اصلي تعيين كننده در شكل دهي الگوهاي رفتاري و عاطفي به شمار رفته و گوياي نگرش فرد به خود و دنياي بيروني است (امامی، 1385). 

فهرست مطالب

چکیده:    6

تعریف نظری اعتماد به نفس:    8

1-5- تعاریف عملیاتی اعتماد به نفس

2-2-2-1- تعریف اعتماد به نفس

1-5-2- اعتماد به نفس:    8

1-6- اهداف تحقیق    8

فصل دوم    9

مبانی نظری و پیشینه تحقیقاتی    9

2-1- مقدمه    9

2-2- مبانی نظری سازه های پژوهش    10

2-2-1- تعارضات زناشویی    10

2-2-2- اعتماد به نفس    19

2-3- تحقیقات پیشین در خصوص ارتباط تعارضات و کشمکش های والدین با سازگاری فرزندان    27

2-4- نقد مطالعات انجام شده    42

2-5- نتیجه گیری

منابع و مآخذ

منابع فارسی    

منابع انگلیسی

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوينت بررسي سيستم هاي پرداخت حقوق و دستمزد پاورپوينت بررسي سلامت اداري و راهکارهاي تحقق آن پرسشنامه مقیاس عزت نفس روزنبرگ همراه با نمره گذاری و تفسیر، پایایی و روایی بررسی ماهیت دیدن و زیباشناسی عکس و فرآیند آن در عکاسی پایان نامه کارشناسی مدیریت برنامه ریزی و روانشناسی با عنوان خلاقیت