👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه خودپنداره مربوط به مدرسه یی یسن چن با نمره گذاری، روایی و پایایی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه خودپنداره مربوط به مدرسه یی یسن چن با نمره گذاری، روایی و پایایی

پرسشنامه خودپنداره مربوط به مدرسه (خودپنداره تحصیلی) یی یسن چن 2004 با نمره گذاری، تفسیر، روایی و پایایی، 15 سوالی در قالب فایل ورد word و با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات

3

حجم

13/694 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پرسشنامه خودپنداره مربوط به مدرسه (خودپنداره تحصیلی) یی یسن چن 2004  با نمره گذاری، تفسیر، روایی و پایایی،  15 سوالی در قالب فایل ورد word و با فرمت docx

تفسیر و نمره گذاری پرسشنامه خود پنداره‌ی  مربوط به مدرسه:

پرسشنامه خود پنداره‌ی  مربوط به مدرسه را یی یسن چن  در سال 2004 ساخت و خود پنداره را در سه سطح عمومی، آموزشگاهی و غیر آموزشگاهی موردسنجش قرارداد. این پرسشنامه از نوع خود گزارشی است که شامل 15 عبارت بوده و پاسخ‌ها به‌صورت مقیاس لیکرتی چهارگزینه‌ای از کاملاً موافق (4 نمره) تا کاملاً مخالف (1 نمره) نمره‌گذاری شده است و نمره‌گذاری همه عبارات به‌صورت مستقیم است. 

روایی و پایایی پرسشنامه خودپنداره مربوط به مدرسه

ضریب پایایی این آزمون از طریق همسانی درونی برای سه زیر مقیاس به ترتیب 75/0، 82/0 و 82/0 است. اعتبار این پرسشنامه از طریق همبسته کردن آن با نمره‌های خرده مقیاس عزت‌نفس تحصیلی (آموزشگاهی) و پرسشنامه عزت‌نفس کوپر اسمیت برابر 53/0 به دست آمد(کوپر اسمیت،1967؛ به نقل از بیابانگرد، 1390). پایایی این پرسشنامه در پژوهش حاضر 677/0 محاسبه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مبانی کنترل (فصل پانزدهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان) نمونه سوالات آزمون مهارت دوره کاربر مواد شیمیایی در فنی و حرفه ای بررسی تحلیلی جایگاه قاعده منع محاکمه مضاعف در اسناد بین المللی و حقوق ایران از دیدگاه قانون مجازات اسلامی و منابع فقهی پاورپوینت تعارض و تناقض در سازمان آزمایش رشته فیزیک با عنوان پذیرفتاری پارامغناطیس،تعیین گشتاور مغناطیسی مؤثر یون منگنز (Mn++)